Wypożyczeni: Raport z weekendu!

W weekend 21 - 22 września swoje ligowe mecze rozegrali piłkarze Klimontowianki którzy aktualnie przybywają na wypożyczeniach.

Patryk Majchrowski który obecnie reprezentuje barwy KS Kolorado Wola Chorzelowska - mielecka okręgówka, cieszył się ze zwycięstwa. Jego drużyna na własnym obiekcie pokonała ekipę Wiśnia Trzcina 5:1 a nasz bramkarz rozegrał całe spotkanie. Również pełne 90 minut golkiper Klimontowianki zaliczył w meczu Okręgowego Pucharu Polski. Jego drużyna dość niespodziewanie pokonała ekipę Korony Rzeszów 4:2, która plasuje się w górnej części podkarpackie IV ligi.

Dominik Dubiel który latem zamienił Klimontowiankę na Spartę Dwikozy był poza kadrą meczową na spotkanie przeciwko swojemu dawnemu klubowi.

Dominik Gach reprezentujący w aktualnym sezonie A-klasowy LZS Samborzec rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu przeciwko Strażakowi Bidziny. Jego zespół ten mecz bezbramkowo zremisował. Również w tym spotkaniu grał Piotr Kobyłecki - reprezentujący barwy ekipy z Bidzin. Nasz wychowanek również rozegrał pewne 90 minut.

Do młodzieżowych grup KSZO 1929 został wypożyczony Olaf Dziurzyński. Nasz wychowanek w spotkaniu na linii Orlęta Kielce - KSZO Ostrowiec pojawił się na boisku w 60 minucie a jego drużyna zremisowała to spotkanie 1-1, strzelając bramkę w ostatniej akcji meczu.